نتایج جستجو برای عبارت :

مسافرت دسته جمعی به شمال

من درونگرا هستم دیگه باید واقعیت هارو پذیرفت دیگه
از نشستن یه جای دنج و ساکت و خوندن یه کتاب لذت میبرم
دوست دارم اطرافیانم تعداد محدودی باشن با همه راحت نیستم
دلم میخواد برای هر کاری برنامه ریزی داشته باشم
ولی نمیشه
بهم میگن حق انتخاب داری دوستان میگن
میگم: جانم
میگن: ما نشستیم با هم برنامه چیدیم برای عید فطر قرار شد دست جمعی بریم شمال شما هم می ای
میگم: قبلش با من هماهنگ کنین یا دست کم حق انتخاب بهم بدین
میگن:حق انتخاب داری 5 روز مسافرت یا 9 رو
بسم اللهمی‌خواهم به شمال مملکت بروم، سفیر #انگلیس اعتراض می‌کند؛ می‌خواهم به جنوب بروم، سفیر روس اعتراض می‌کند. ای مرده‌شور این سلطنت را ببرد که #شاه حق ندارد به شمال و جنوب مملکتش مسافرت نماید!ناصرالدین شاه قاجار(تاریخ سیاسی معاصر ایران، سید جلال‌الدین مدنی، ص۷۱ - به نقل از حدیث پیمانه، حمید پارسانیا)
پ.ن. هیچ... دم بچه‌های  «عزیز» سپاه گرم... العزة لله و لرسوله و للمؤمنین.
دو سال پیش (شاید سه سال پیش) خانم های فامیل تصمیم گرفتن برن شمال(البته ما نرفتیم )
دختر داییم تعریف کرد یه اتوبوس گرفتیم و همه راهی سفر  شدیم 
اختلاف نظرها در هر جا بماند...
 تنها جایی
که خیلی جالب بود، پیدا کردن یه جای خوب با قیمت مناسب بود 
برای پرسیدن اینکه مکان کجا باشه و قیمت مکان مورد نظر ، همه از اتوبوس پیدامیشدن .... .پشت سر هم راه می افتادن و قیمت خونه  رو سوال می کردن 
 یه نفر یه نفر از صاحبخونه میپرسیدن و می گفتن اوه گرونه و بر می گشتن داخ
❓سؤال: آیا مسافرت در ایام کرونایی حرام است؟
✅ جواب: 
▫️این مسأله تابع قوانین است. اگر قانون منع مسافرت به جای خاصی کرده است، رعایت قانون الزامی و واجب است. 
▫️اگر کسی تخلف از قانون کند و مسافرت نماید، در صورتی که سفر او اضطراری و ضروری نباشد، معصیت کرده و نماز را باید تمام بخواند.
یه جای این زندگی باگ داره! یه باگ گنده!و گرنه دلیلی نداره بعد از زنجان یه سال و نیم پیش، دیگه مزه هیچ مسافرتی زیر زبونم نمونده باشه! ماریا علی رغم میلش رفته بود زنجان و من تمام مدت سفرش داشتم از حال خوب اونجا می‌گفتم. حال خوبی که اون درکش نمی‌کرد چون همه مسافرت‌ها براش طعم زندگی داره. یه مسافرت عادی شبیه همه مسافرت‌های همه مردم، پر از شادی.
سوال من اینه برای شما شادی دقیقا چه معنایی داره که میتونین توی عروسی یا مسافرت خلاصه‌ش کنین؟
یه روزی ب

بچه های کوچک به صورت طبیعی ماجرا جو هستند؛ آنها علاقه مند به کشف دنیای خود می باشند. آنها جذب تجربه های جدید، هیجان های دیداری، شنیداری، لمسی، مزه ای و بویایی می شوند. کشف جهان در کنار کودکان موجب بازسازی احساسات شما برای انجام ماجراجویی می شود و شما را به مسافرت های جدیدتر ترغیب می کند.

مسافرت تغییری در زندگی می باشد. خارج شدن از برنامه روزانه و انجام برخی ماجراجویی ها انسان را زنده می کند. مسافرت در زندگی من بهترین زمان های زندگی من ر
جالب است بدانید دریای شمال کشورمان جزء آن دسته از دریا‌های جهان محسوب می‌شود که ماهی‌های گرانبهایی را در دل خود پرورش می‌دهد.
در سواحل جنوبی دریای خزر و رودخانه‌های منتهی به این سواحل بیش از ۷۸ گونه و ۴۸ زیر گونه از ۱۷ خانواده شناسایی شده است.
ادامه مطلب
اینقدر که خوابم نمیاد امشب
دارم ویس زیست گوش میدم
سفرمون افتاد یه روز جلو و 
گند زد به برنامه ی من 
الان من فردا هزارتا کار دارم
اوووف باید کلی خرت و پرت
جمع و جور کنم وای باید 
برم بازار صبح...
حموم....
آهنگ بندازم توی فلش
و..........
آخ 
تازه معلوم نیست توی 
مسافرت چی پیش بیاد 
کلا ما هرسال تنها سفر 
میکنیم چون خانوادم 
حوصله همسفر های 
نیمه راهی رو ندارن که هی 
بهانه بگیرن امسال هم با فامیلامون
میریم که صد درصد مطمئنم یه  جنگ جهانی
پیش میاد از این
تجربه باربری شمال تهران با باربری ایفل .باربری ایفل با سالها تجربه در زمینه باربری شمال تهران بصورت شبانه روزی در خدمت شما شهروندان ساکن شمال تهران هست .
ما می کوشیم با ارائه بهترین خدمات در اتوبار شمال تهران رضایت 100 درصدی شما شهروندان ساکن شمال تهران را جلب کنیم.
بدون شک یکی از نام آشنا ترین اتوبار های تهران باربری ایفل است که در هفته  دها باربری شمال تهران را بر عهده دارد.
برای اطلاع از بهترین تعرفه باربری شمال تهران به صفحه باربری شمال ته
❓سؤال: آیا مسافرت در ایام کرونایی حرام است؟
✅ جواب: 
▫️این مسأله تابع قوانین است. اگر قانون منع مسافرت به جای خاصی کرده است، رعایت قانون الزامی و واجب است. 
▫️اگر کسی تخلف از قانون کند و مسافرت نماید، در صورتی که سفر او اضطراری و ضروری نباشد، معصیت کرده و نماز را باید تمام بخواند.

#دفتر_پاسخگویی_به_سؤالات_شرعی#حاج_فتحی www.hajfathi.ir @hajfathi_ir
سلام خدمت همه بیننده های عزیز می خواستم بگم خیلی هامون واسه عید برنامه ریزی کردیم تا به مسافرت بریم مخصوصا به شمال.می خواستم بگم با شیوع هرچه بیشتر covid-19 مازندران به علت سفر های غیر ضروری رتبه دوم را کسب کرده .از همه شما خواستار اینم که لطفا سفر بیرویه نکنید و اگر کار ضروری ندارید در خانه هایتان بمانید.با تشکر
باربری شمال تهران را به باربری ایفل بسپارید .
باربری ایفل با سالها تجربه در باربری تهران آماده خدمت رسانی در باربری شمال تهران است .
باربری ایفل بی شک یکی از باربری های قابل اعتماد و نام آوازه در اتوبار شمال تهران است.
کادر مجرب باربری ایفل بطور شبانه روزی در خدمت شما شهروندان ساکن تهران است .
برای دریافت خدمات باربری شمال تهران تنها با یک تماس ما در خدمت شما هستیم.
لینک صفحه : باربری شمال تهران 
تجربه ای متفاوت از باربری شمال تهران در باربری ایفل . 
باربری ایفل باسالها تجربه در باربری ایفل مفتخر است که امروز یکی از نام آواز ترین اتوبار در اتوبار شمال تهران است . 
شما می توانید در ماه رمضان اتوبار شمال تهران بصورت متفاوت تجربه کرده و از افطار تا سحر از خدمات باربری شمال تهران باربری ایفل استفاده کرده و همچنین از بهترین تعرفه باربری شمال تهران از افطار تا سحر برخوردار شوید . 
برای اطلاعات بیشتر از نحو باربری در باربری ایفل و تعرفه بار
۱:این روزا مدام از خودم میپرسم:تو باهام میمونی نه؟ خودم مدام میگه که اره عزیزم. تا تهش.

۲:از مسافرت خسته شدم. استرس گرفتم که مبادا از انتخاب رشته جا بمانم. مشاور لعنتی ام جواب نمیدهد. دیشب بد خوابیدم. به روانشناسم خبر ندادم که جلسه جمعه را نمیروم. من ترسیده ام. دیشب خواب دیدم موهایم را کوتاه کرده ام اما خودم نمیدانم کی! هی از این و ان سراغ میگیرم که من بااااز کی رفته ام مو کوتاه کرده ام؟ 

۳:تازه امروز که ما برمیگردیم تهران، شمال افتاب شده.
ویلا در شمال یا زمین در شمال؟
اگر می خواهید در شمال کشور ملکی خرید نمایید و یا اطلاعاتی در خصوص فروش و خرید زمین در گیلان و مازندران کسب نمایید .حتما این مقاله می تواند برای شما مفید و حائز اهمیت باشد .سوالی که عموما ذهن مخاطبان خرید ملک در شمال درگیر کرده این است که سراغ خرید ملک در شمال بروند و یا خرید ویلا  و اینکه چه مناطقی از شمال برای خرید ملک مناسب تر هستند .با توجه به اینکه ویلای آماده جهت فروش در شمال کشور نسبت به زمین های آماده فروش بس
مسائل حقوقی در خرید و فروش زمین
از دیگر موارد مهمی که قبل از خرید زمین باید به آن توجه شود، نداشتن مشکل ساختاری زمین مورد نظر می باشد.
بعضی از زمین های فروخته شده در شمال فاقد سند می باشند. برای جلوگیری از بروز مشکلات باید قبل از عقد قرار داد، سند معتبر محضری را مشاهده کنید و از افراد محلی مورد اعتماد در مورد کاربری زمین پرس و جو کنید. البته باید به این نکته هم توجه داشت که بیشتر زمین های شمال کشور فاقد سند ثبتی هستند، اما این به این معنا نیست ک
خرید ویلا با یک چیپس امکان پذیر شد! فقط کافیست بازاریابی کنید و میلیونر شوید ! شمال ایران، سالیان سال است که به دلیل آب و هوای خوب و عالی و زیبایی های بسیار و نزدیکی به دریا تفریحگاه بسیاری از مردم بوده است، شمال کشور سالانه پذیرای تعداد زیادی از مسافران می‌باشد و همین امر باعث می‌شود تا عده ایی از افراد برای فرار از شلوغی و احساس راحتی به فکر خرید ویلا در شمال کشور بیافتند.
در این مقاله سعی داریم که گزینه های مناسب خرید ویلا در شمال کشور و رو
اساسیترین و مهمترین مورد در برنامه‌ریزی برای مسافرت، انتخاب وسیله‌ی نقلیه‌ای میباشدکه میخواهیم با آن مسافرت کنیم. انتخاب های که میتوانیم داشته باشیم عبارتند از قطار، هواپیما، کشتی، اتوبوس و اتوموبیل شخصی. همانطور که می‌دانید هر یک از این وسایل نقلیه دارای معایب و مزیت‌هایی میباشند. در ادامه مطلب سعی بر آن است که ببینیم آیا اجاره خودرو برای مسافرت مقرون به صرفه است یا خیر؟

ادامه مطلب
با آزاد راه تهران شمال و عوارض آن آشنا شویم_ تهران-چالوس ۱۲۱ کیلومتر شد.
با افتتاح بخش اول آزادراه تهران – شمال، مسیر تردد از ۹۰ کیلومتر به ۳۲ کیلومتر کاهش یافت.
_قیمت عوارض آزاد راه تهران شمال_ نرخ عوارض آزاد راه تهران شمال برای وانت: ۳۵۰ هزار ریال._ نرخ عوارض آزاد راه تهران شمال برای مینی بوس: ۴۰۰ هزار ریال_ نرخ عوارض آزاد راه تهران شمال برای اتوبوس: ۴۵۰ هزار ریال_ کارمزد سامانه الکترونیکی عوارض برای دریافت عوارض معادل ۱ هزار ریال، برای عوارض
شمال شهر تهران مناطق زیادی از تهران را در بر می گیرد . مناطق 1 و 3 از مناطق 22 گانه تهران جزء شمال تهران محسوب می شود .
اقدسیه ، تجریش ، چیذر ، دزاشیب ، ونک ، دروس و ... جزء مناطق شمال تهران به حساب می آیند .
شرکت وانت بار ایرانکس برای خدمت رسانی به اهالی محترم مناطق شمالی تهران اقدام به ایجاد واحد باربری در این مناطق کرده است تا همشهریان بتوانند وسایل و کالاهای خود را با نرخ مناسب و با کیفیت بالا جابه جا کنند .
این مجموعه حتی در روزهای تعطیل به مشتری
مهمترین نکات حقوقی که در خرید زمین در شمال حائز اهمیت است.
یکی از موارد مهمی که باید در خرید زمین در شمال به آن دقت داشته باشید، خرید زمین از نهاد ها و یا مراکز حقوقی است.
شما بعد از خرید ملک یا زمین روستایی یا ویلا در شمال باید تمامی استعلامات اعم از جهاد کشاورزی , بنیاد مسکن , اداره راه و امور مالیاتی و ادارات ذیربط و … را رویت کنید و مطمعن شوید که ملک شسته و رفته است و بدون مشکل میباشد . برای املاک قولنامه ای هم توجه داشته باشید که باید تایید
شمال تک
 شمال تک نیازمندی های نوشهر چالوس
برای ورود به شمال تک اینجا کلیک کنید

شمال تک کاملترین و پربازدید ترین نیازمندی های نوشهر و چالوس در استان مازندران و شمال کشور، کسب و کار و یا فروشگاه خود را بیابید و یا معرفی کنید و آگهی بزنید.
شمال تک برای معرفی فروشگاه ها ، ارزانسراها،تخفیف ها در نوشهر و چالوس
ساخت ویلا در شمال

در این مقاله از مستر دکور به معرفی مراحل ساخت ویلا در شمال، بررسی هزینه ساخت در سال 99، قیمت بر اساس متراژ و نحوه معماری نقشه ساخت می پردازیم. ساخت ویلا شمال دارای اصول، قواعد و قوانین خاص خود می باشد، ویلا باید طوری ساخته شود که اکثریت غریب به اتفاق مردم تمایل به خرید و یا اجاره آن داشته باشند لذا طراحی دکوراسیون ویلا در هنگام ساخت از اهمیت بالایی برخوردار است.  

بررسی مراحل ساخت ویلا در شمالمنبع: مستر دکور 
https://www.mrdecor.com/
 شمال تک نیازمندی های نوشهر چالوس
برای ورود به شمال تک اینجا کلیک کنید

شمال تک کاملترین و پربازدید ترین نیازمندی های نوشهر و چالوس در استان مازندران و شمال کشور، کسب و کار و یا فروشگاه خود را بیابید و یا معرفی کنید و آگهی بزنید.
شمال تک برای معرفی فروشگاه ها ، ارزانسراها،تخفیف ها در نوشهر و چالوس

در این مقاله سعی داریم به نکات مهم درخرید و فروش زمین در شمال بپردازیم و بعنوان یک راهنمای خرید زمین در شمال بتوانیم در این امر، اطلاعاتی را در اختیار علاقمندان به خرید زمین در شمال قرار دهیم. خرید املاک و اراضی کار راحتی نیست و نیاز به آگاهی و اطلاعات قبلی در زمینه قوانین مرتبط با خرید و فروش زمین دارد. از این رو توصیه ما به شما خریداران گرامی، مطالعه راهنمای خرید زمین در شمال و عوامل موثر در قیمت زمین در شمال می باشد.
حالا که سرمایه ای ب
حضرت صادق (علیه السلام) فرمود حضرت زین العابدین (علیه السلام) مسافرت نمى کرد مگر با رفیقهائى که او را نمى شناختند. با آنها شرط مى کرد در کارهائى که پیش مى آید اجازه دهند ایشان خدمت کند و انجام دهد. زمانى با دسته اى به سفر رفت
ادامه مطلب
سرسبزی #شمال و عطر دل‌انگیز گل و گیاهان!
نم‌نم #باران و صدای #موزیک را هم به این حس و حال اضافه کن.
آن هم در کنار عزیزانت...
این ها خاطره‌ای به یاد ماندنی از #سفر خانوادگی‌مان به شمالِ کشور زیبایمان #ایران بود.
واقعا خیلی جذاب بود چون در کنار خانواده‌ام بودم.
و اگر واقع‌بین باشیم، میدونیم که بعدها دیگه کمتر پیش میاد جمع‌مون جمع بشه تا با هم بریم سفر!
پس تا میتونستم از این سفر لذت بردم و خدارا از این بابت شکر گفتم.
ممنونتم خدا
ان‌شاالله بزودی ب
اساسیترین و مهمترین مورد در برنامه‌ریزی برای مسافرت، انتخاب وسیله‌ی نقلیه‌ای میباشدکه میخواهیم با آن مسافرت کنیم. انتخاب های که میتوانیم داشته باشیم عبارتند از قطار، هواپیما، کشتی، اتوبوس و اتوموبیل شخصی. همانطور که می‌دانید هر یک از این وسایل نقلیه دارای معایب و مزیت‌هایی میباشند. در ادامه مطلب سعی بر آن است که ببینیم آیا اجاره خودرو ارزان برای مسافرت مقرون به صرفه است یا خیر؟

ادامه مطلب
فکروشو نمیکردم یه روز این شکلی بشم
اینقدر ساده
تاحالا زندگی بدون تفریح رو تجربه نکرده بودم
تاحالا زندگی بدون مسافرت و ... تجربه نداشتم
ولی الان دارم 
راستش الان بیشتر لذت میبرم اینگه درس بخونی و نتیجه میگیری خیلی شیرینه
بذارید یه چیزی بگم ادم توی عصبانیست یه چیزایی میگه که اصلا حرف دلش نیست پس به دل نگیرید
راستش امسال دوستای جدیدم خیلی شبیه منن
یکیشون هم مثل من یه شکست تو زندگیش داشته
اخرین روز مدرسه تو تابستون شبش میرفتیم شمال اخر شب دیدمش

وسط دعوای زن و شوهری من بخت برگشته گیر افتادم :((
کاش با خواهرم اینا دیشب میرفتم شمال :(
یا کاش خانداداشم مسافرت نبود و میرفتم پیشش !
یا کاش الان نصف شب نبود میرفتم خونه عمه ام حداقل یا خونه داداش سومم :((

دعا میشه کنین این دعواشون آروم بشه ؟!
مغزم قفل کرد از دست اینا
ممنونم 
دانلود اهنگ جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم (مهراد جم) با لینک مستقیم : مهراد جم شمال دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام شمال آهنگ با لینک مستقیم و متن آهنگ ... همه آهنگ ریمیکس آلبوم ... جلو همه بگو به من ، خیلی دوست دارم عشق دلم
 دانلود آهنگ جدید مهراد جم شمال بشنوید و لذت ببرید / دانلود آهنگ شنیدنی و زیبای مهراد جم به نام شمال به ... جلو همه بگو! به من خیلی دوست دارم، عشقِ دلَم…
 دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام شمال Download New Music Mehraad Jam ... کنن به
دانلود اهنگ جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم (مهراد جم) با لینک مستقیم : مهراد جم شمال دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام شمال آهنگ با لینک مستقیم و متن آهنگ ... همه آهنگ ریمیکس آلبوم ... جلو همه بگو به من ، خیلی دوست دارم عشق دلم
 دانلود آهنگ جدید مهراد جم شمال بشنوید و لذت ببرید / دانلود آهنگ شنیدنی و زیبای مهراد جم به نام شمال به ... جلو همه بگو! به من خیلی دوست دارم، عشقِ دلَم…
 دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام شمال Download New Music Mehraad Jam ... کنن به
استان آنتالیا در جنوب ترکیه، یک مرکز توریستی است.
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام توریاب،  شمال و شرق  آنتالیا، بوردور، ایسپارتا قونیه در غرب و استان‌های مرسین و موگلا وجود دارد و جنوب آنتالیا با دریای مدیترانه احاطه شده و سالانه مسافران زیادی با به آنجا مسافرت می‌کنند. معنی اسم آنتالیا خوابگاه آتالوس است و توسط آتالوس تأسیس‌ شده است. پس از پایان پادشاهی پرگامون (۱۳۳ پیش از میلاد)، این شهر مدتی مستقل ماند و سپس به دست دزدان دریایی درآمد.
ادا
آدرس وبلاگمو عوض گردم. آدرسِ قبلیم "برای دخترم" بود. ولی مدتهاست، شاید یک سال، که تصمیم گرفتم هیچوقت و تحت هیچ شرایطی بچه دار نشم. پس "برای دخترم" دیگه نمیگنجید و احساسِ بیگانگی بهم میداد نسبت به وبلاگم.
دقیقاً یه هفته پیش از مسافرتِ شمال برگشتیم. فک کنم 10-11 روز طول کشید. و بر خلافِ تصوراتم سفرِ خوبی بود، البته سفرِ خوبی نبود، مسافرتِ خوبی بود.
وقتی میخواستیم بریم احساسِ خوبی نسبت به مسافرتمون نداشتم. ولی بعدش حسِ بهتری پیدا کردم. تنوعِ خوبی ب
باربری شمال تهران را با خیال آسوده به باربری ایفل بسپارید . 
اتوبار ایفل با بهترین خدمات و مجرب ترین کادر بهترین تعرفه باربری شمال تهران را خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می دهد . 
برای اطلاع از تعرفه و خدمات باربری ایفل به صفحه رسمی اتوبار شمال تهران در باربری ایفل مراجعه فرمایید . 
لینک صفحه :
 http://www.entekhabcenter.com/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D9%84/
با قلب خود مهربان باشیم 

استفاده از تعطیلات در مواقع فراغت، روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند. این تمایل تنها برای گردش و استراحت نیست بلکه یک نیاز روانی است که بر اثر تحولات اجتماعی و در فرار از زندگی روزمره و یکنواختی احساس می شود. با این حال، بیماران قلبی قبل از این که بخواهند به مسافرت بروند بایستی تمام اطلاعات لازم را کسب کنند و به یاد داشته باشند که
مسافرت های طولانی و بدون پیش بینی برای آنان اصلاً مناسب نیست و چه بسا ممکن است با
باربری شرق تهران - باربری شمال تهران

باربری شرق تهران , باربری شمال تهران متخصص در زمینه های حمل و جابجایی لوازم , بسته بندی , اسباب کشی و حمل و نقل مدرن و حرفه ای . آمادگی ارائه خدامات در تمامی نقاط ایران به ویژه شرق تهران و شمال تهران را دارا می باشد.

باربری شرق تهران جهت حمل جهیزینه

از آنجایی که حمل لوازم نو مخصوصا جهیزیه بسیار مهم و حساس می باشد . باید از لوازم محافظتی خوب و کادر ویژه استفاده نمود. گروه باربری کوثر مفتخر است اعلام دارد همک
از مسافرت برگشتم. از یه مسافرت شلوغ و پر برنانه. غمش تو دلمه‌. 
برگشتم به زندگی عادیم. به همه‌ی بدبختیام. به خودم میگم کاش همه چیو ول کنم برم خوش بگذرونم. گور بابای همه چی. مثل خوشگذرونیای این مسافرتم. ولی فردا باید برم سر کار، باید برم در اسرع وقت استاد پروژه‌م رو ببینم چون بنده خدا میخواد تو اپلایم کمکم کنه. باید بدون وقفه تافل بخونم و بعدشم جی‌آرای. باید برم دکتر. باید ازدواج کنم. باید ...
زندگیم زندانیه بین این همه خوش نگذروندن. کاش بگم گور ب
واویشکا نیز همچون کشک بادمجان، میرزاقاسمی، قلیه ماهی و … از دسته غذاهای سنتی بسیار پر طرفدار است. اما آیا می دانید که واویشکا غذای کدام شهر است؟ واویشکا یکی از دسته غذاهای محلی شمالی- گیلانی است که در مناطق رشت، صومعه سرا، ضیابر و دیگر شهر های شمال کشور یکی از دسته غذاهای محبوب و بسیار پر طرفدار می باشد. واویشکا در مدل های مختلف و با مواد اولیه متفاوتی تهیه می شود و یک خوراک بسیار خوشمزه و شبیه به جغور بغور است. از مدل های معروف این غذای محلی
آدرس و نشانی بهترین مراکز مشاوره در شمال تهران در زمینه خانواده و ازدواج در تهران:
مراکز مشاوره تهران و آدرس مرکز برگزیده تهران بهمراه شماره تماس و آدرس:

تهران:سعادت آباد، ضلع شمال غربی چهارراه سرو، ساختمان دلفین، پ ۵، طبقه ۴برای رزرو یا تعیین وقت مشاوره لطفا با شماره زیر(دفتر مرکزی) تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ ده خط

منبع :مرکز مشاوره خانواده و ازدواج شمال تهران- مشاوره خانواده
تو یکی از زندگی های موازیم، دختر اول یه خانواده چهارنفره هستم که احتمالن یه خواهر کوچیکتر داره. تو اینستاگرامش برای مامانش پست عاشقونه میذاره و مامانش زندگیشه. تو دانشگاه آزاد شهر خودش داره یه رشته‌ی بدون کنکور میخونه و ازین بابت مایه‌ی افتخارِ تمام خانواده‌ست. ازون خانواده ها که شب همینطوری که نشستن و دارن ماهواره می بینن، دلشون بستنی میخواد و می پوشن میرن فلکه بستنی، بعد کل سالاریه رو دور دور میکنن و و تو ماشینشون آهنگای بهنام بانی و ح
مکان یک شرکت باربری به محل زندگی مشتریان امروزه یکی از فاکتورهای اصلی برای انتخاب آن شرکت باربری به حساب می آید. بیشتر مردم برای انتخاب شرکت باربری به اتوبار های موجود در نزدیکی محل خود رجوع می کنند.در واقع در بسیاری از آنالیز ها، شهر تهران را از نظر جغرافیایی به 4 بخش شمال، جنوب، شرق و غرب تقسیم می کنند. که باربری ها هم به این شکل است، و شما برای مثل اگر در شمال تهران تشریف دارید با باربری های شمال تهران تماس بگیرید. چرا که هم سریع تر در دسترس
آزاد راه تهران شمال باز شده است، آزادراهی که یک صد و بیست و یک کیلومتر طول دارد و برای اتصال تهران به شهر چالوس احداث شده است. دو فاز از آزاد راه تهران شمال به بهره برداری رسیده و البته با نام آزاد راه ۳ نیز شناخته می شود.
با افتتاح بخش اول آزادراه تهران – شمال، مسیر تردد از ۹۰ کیلومتر به ۳۲ کیلومتر کاهش یافت. برای ساخت قطعه یک این آزادراه بیش از ۴ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.
ادامه مطلب
یادم میاد سالها قبل، احتمالا اواسط سال ۹۰، اون موقع ها که مدیر منطقه ای یه موسسه آموزشی گردن کلفت بودم و از ساعت ۷:۳۰ صبح تا حدود ۹ شب سرکار بودم، همون روزا آرزو میکردم که یه کار کارمندی ساده تر و کم دغدغه تر داشتم و میتونستم حدود ۵:۳۰ - ۶ خونه باشم تا فارغ البال مطالعه کنم و فیلم ببینم و چیزمیز یاد بگیرم. تازه اون موقع هنوز تو وسوسه مسافرت های جورواجور نیوفتاده بودم. مسافرت هامون به روستای آبا و اجدادی من (مرکزکشور) و ولایت بزرگه (شمال) خلاصه می

ایزوگام دلیجان در تمامی مناطق زیر در شمال تهران آماده خدمت رسانی است:

ایزوگام تجریش 
ایزوگام ونک
ایزوگام شریعتی
ایزوگام فرمانیه
ایزوگام نیاوران
ایزوگام اقدسیه
ایزوگام مینی سیتی
ایزوگام پاسداران
شماره تماس:
26759819
09127231027
نزدیکی مکان یک شرکت باربری به محل زندگی مشتریان امروزه یکی از فاکتورهای اصلی برای انتخاب آن شرکت باربری به حساب می آید. بیشتر مردم برای انتخاب شرکت باربری به اتوبار های موجود در نزدیکی محل خود رجوع می کنند.در واقع در بسیاری از آنالیز ها، شهر تهران را از نظر جغرافیایی به 4 بخش شمال، جنوب، شرق و غرب تقسیم می کنند. که باربری ها هم به این شکل است، و شما برای مثل اگر در شمال تهران تشریف دارید با باربری های شمال تهران تماس بگیرید. چرا که هم سریع تر در
۳- دستهای گوشه دار :وقتی که دست گوشتی و مچ دست ضخیم و کلفت و کف در قسمت پائین وسیع و هر چه بطرف انگشتان بالا میرود وسعت آن کم شود و نوک انگشتان نیز دارای گوشه باشد ، گوشه دار نامیده میشود .اشخاصیکه دارای دستهای گوشه دار میباشند آزادیخواه و شورش طلب و هر کاری را قبل از فکر انجام میدهند، خوشگذران و اجتماعات و دسته بندیها و مسافرت را دوست دارند .

به طور کامل نوشته نشده است!
آدما دو دسته هستن:
دسته ای از آدما که نمی تونی از زندگیت حذفشون کنی مثل خانواده ت 
 و یه دسته ی دیگه از آدم ها که می تونی از زندگیت حذفشون کنی مثل صاحب کارت
مهم اینه که،هیچ وقت کاری نکنی که مجبور بشی یکی از دسته ی اولو حذف کنی یا اینکه کاری نکنی که مجبور بشی یکی از آدمای دسته ی دوم رو به زور تحمل کنی
خلاصه اینکه از این دو تا دسته توی زندگی همه هست،باید مدیریت داشته باشی و روابط رو هندل کنی
[سینا مشیریا]
 چی میشد الآن تو جاده شمال (بعد از گرگان/تاقبل گرگان شمال نیست!) بودیم و شیشه ماشینو میدادیم پایین و باد خنک با بوی دریا و بارون میخورد تو صورتمون؟ (کاش الان شمال بارون بیاد)

+ خدایا! جون هرکی دوست داری کمکم کن این کارو تا آخرش برم و خیالم راحت بشه! (تازه شروع کردم زوده جا بزنم)
++شاید یکی از عللی که درس نمیخونم اینه که جزوه نمینویسم وعصرم حوصله ندارم وویس گوش کنم پس منتظر کمیته علمی میمونم و شب امتحان شروع میکنم و این سیکل معیوب همچنان ادامه دار

دو هفته ای بود که کلاس نرفتم. یک هفته اش درگیر مراسم تشییع و ختم پدربزرگ بودیم ( روحش شاد) و هفته ی بعدش هم عید قربان بود و تعطیل. در این دو هفته حس و حال نواختن نداشتم که نداشتم. شب آخری درس نصفه ام را فقط کامل کردم در حدی که بدانم چه نتهایی دارد و چگونه باید نواخته شود و بدون آمادگی رفتیم کلاس. مریم این هفته برای مسافرت شمال رفته بود و کلاس نمی آمد. توی این چند جلسه بدجور به مریم عادت کرده ایم. این بار ولی در کافه نادری کسی انتظارمان را نمیکشید
مهمترین نکات حقوقی که در خرید زمین در شمال حائز اهمیت است.
یکی از موارد مهمی که باید در خرید زمین در شمال به آن دقت داشته باشید، خرید زمین از نهاد ها و یا مراکز حقوقی است.
شما بعد از خرید ملک یا زمین روستایی یا ویلا در شمال باید تمامی استعلامات اعم از جهاد کشاورزی , بنیاد مسکن , اداره راه و امور مالیاتی و ادارات ذیربط و … را رویت کنید و مطمعن شوید که ملک شسته و رفته است و بدون مشکل میباشد . برای املاک قولنامه ای هم توجه داشته باشید که باید تایید
1-خرید میوه و سبزیجات و ... از آدم های مسن تر، کسانی که اول بازار ستنتی بساط کرده اند تا کمکی به آنها باشد.
2- خرید لباس و تیشرت از برندهای ایرانی برای تقویت اقتصاد کشور و اشتغال زایی
3-برنامه ریزی با نماینده خانواده ها
4- پارک جنگلی نور جایی خیلی بزرگ و خوبی برای پیک نیک بود-
5- مسافرت با خانواده ها یک سال درمیون یا یکی اول تابستان و دیگری آخر تابستان، خصوصا بخاطر داروی فرزند که در مسافرت ها فرصت کافی برای دادن طبق برنامه ی آن وجود ندارد.
6-تجربه مسج
1-خرید میوه و سبزیجات و ... از آدم های مسن تر، کسانی که اول بازار ستنتی بساط کرده اند تا کمکی به آنها باشد.
2- خرید لباس و تیشرت از برندهای ایرانی برای تقویت اقتصاد کشور و اشتغال زایی
3-برنامه ریزی با نماینده خانواده ها
4- پارک جنگلی نور جایی خیلی بزرگ و خوبی برای پیک نیک بود-
5- مسافرت با خانواده ها یک سال درمیون یا یکی اول تابستان و دیگری آخر تابستان، خصوصا بخاطر داروی فرزند که در مسافرت ها فرصت کافی برای دادن طبق برنامه ی آن وجود ندارد.
6-تجربه مسج
تعمیرات مبل شمال تهران بزرگ | تعمیرات مبلمان ایفل
بررسی تعمیرات مبل شمال تهران بزرگ

تهران قدیم از چهار محله تشکیل شده بود به نام‌های سنگلج، اودلاجان (عودلاجان)، بازار و چاله‌میدان. در زمان ناصرالدین‌شاه قاجار چندین محله تازه در تهران ساخته شد به نام‌های ارگ، چاله حصار، خانی آباد، جوادیه، قنات‌آباد، پاچنار، پامنار، یافت‌آباد، گار ماشین، گود زنبورک‌خانه، صابون‌پزخانه، گود عرب‌ها و دروازه قزوین.
محله‌های دیگر شهر تهران بزرگ شهرر
زمین خط دریا سرخرودزمین جنگلی سرخرودکد این زمین ساحلی سرخرود 213 است و در خط دریا سرخرود قرار دارد که فاصله از جاده اصلی ویلا 300 متر و فاصله از دریا ی ویلا شمال 800 متر است .نوع این زمین شهرکی ساحلی سرخرود ، مسکونی است و وضعیت ساخت میتواند تریبلکس باشد که در سایت ویلا شمال در سرخرود به ثبت رسیده است .طول زمین جنگلی سرخرود 294 متر و عرض زمین شهرکی سرخرود 35 متر می باشد که متراژ ساخت در این زمین سند دار سرخرود 10300 متر مربع میباشد .نوع سند برای خرید زمین
بسی حس مزخرفی دارم این روزا در روزمرگی های زندگی دارم دست وپا میزنم ...حس میکنم زندگیم روتین شده جذابیت نداره واسم .درحالی که دستانم را برزیرچانه ام گذاشته ام برای دوره های کوتاه مدت بعدی زندگیم برنامه ریزی میکنم وصبرمیکنم که زمانش فرا برسه عملا چیزی به نام درحال زندگی کردن دربنده یه دوسه سالی وجود نداره ....شدیدا نیازمند یه کار باحال یه جای باحال هسم که ازاین روزمرگی نجات پیداکنم ...کلا من تو زندگیم دنیال اینم که مشغول هرکاری هسم بهم خوش بگذر
یعنی من الان صبح باید پاشم برم مدرسه؟
یعنی چی؟
مسافرت تموم شد؟
هیچی نفهمیدیم که....نمی رفتم بهتر بود...حسرت صدتا کار نکرده موند رو دلم:((((
ای خداااا...هعی:(
+تازه کلی دعوامم کرد امروز :( خب پدر من به من چه شمال رطوبت داره باطری موبایل زود خالی میشه..اینم تقصیر منه؟... خب خاموش شد دیگه.رسیدم خونه میخواست موبایلمو بگیره بندازه تو دریا:))) 
نارین قلعه در استان یزد، شهرستان میبد حدفاصل جاده‌ی ری به کرمان، ۵۰کیلومتری شمال غرب شهر یزد و روی تپه‌ای به ارتفاع ۲۵ متر با شیب کم از قسمت جنوب به شمال (قسمت‌هایی از قلعه که در حاشیه‌های بخش جنوبی شهر قرار گرفته‌اند، بالغ بر ۲۰ متر نسبت به قسمت‌های واقع شده در شمال، از ارتفاع بیشتری برخوردار هستند) قرار گرفته است.

ادامه مطلب
آپارتمان ساحلی شمال خانه دریاآپارتمان شهرکی ساحلی شمالاین آپارتمان ساحلی شمال در سرخرود شهرکی ساحلی که به فاصله ی 200 متری از جاده اصلی و 100 متری از دریا قرار دارد در  شهر زیبای ساحلی سرخرود واقع گردیده و در محیطی دلنشین و ساکت و آرام واقع گردیده است .آپارتمان ساحلی شمال در سرخرود که مساحت بنای آن 2 اتاق خوابه 107 متری است با کد ملک 545 در سایت ویلا شمال برای خرید و فروش نقدی و اقساطی بلند مدت و کوتاه مدت قرار دارد .این آپارتمان شمال سرخرود  نمای ب
شمال شهر تهران از مناطق مختلفی تشکیل شده
که در هریک از این مناطق نیز تعدادی هتل قرار گرفته است، برای میهمانانی که به شهر
تهران سفر میکنند و در قسمت های شمالی شهر کاری دارند، راحت تر است که در یکی از هتل های شمال تهران اتاق رزرو کرده و اقامت
نمایند.
نقاط پر تردد شمال تهران
برخی نقاطی که در شمال شهر تهران پر بازدید
و پر تردد می باشد و در اطراف آن نقاط هتل برای اقامت مسافران موجود است عبارتند از
: میدان ونک، شمال خیابان ولیعصر، برج میلاد، نمایشگا
در یادگیری زبان انگلیسی یا سایر زبان‌ها، بارها و بارها به اثبات رسیده شده است که زمانی که آن را به صورت کاربردی بیاموزید و دائم مورد استفاده قرار دهید، نتیجه‌ی بهتری در برخواهد داشت. همانطور که در مطالب گذشته به آن اشاره شد؛ یادگیری اصطلاحات خاص در زبان انگلیسی می‌تواند کمک زیادی به روند یادگیری زبان کرده و آن را لذت‌بخش‌تر و ساده‌تر کند. یکی از اصطلاحات رایجی که هر فردی به آن نیاز پیدا خواهد کرد، اصطلاحات مسافرت به انگلیسی است. در این م
-----------------------------------------------------------------
پارسال عید که رفته بودیم مسافرت ، برای اقامتمون از یکی از سایت های اجاره ویلا ، یه اقامتگاه مناسب رو رزرو کرده بودیم .
قرار بود 5 روز اول عید رو شمال باشیم و بعدش به سمت مشهد بریمدو روز اولش همه چیز خیلی  خوب بود ، چون هم ابتدای سال جدید بود و بساط سبزی پلو با ماهی تازه شمال به راه بود و هم بازار عیدی گرفتن داغ بودولی از روز سوم به بعد بود که دو سه نفر از تیم بیست نفره ای که رفته بودیم گفتند یه مقدار از پولاشون
بعضی‌ از کارشناسان معتقدند که سگ‌ها هم به اندازۀ انسان‌ها به تعطیلات نیاز دارند.قبل از مسافرت حیوان خانگی خود با وسیل نقلیه، چک لیستی از ضروریات را تهیه و همراه داشته باشید.محل قرار گرفتن باکس حیوان خانگی خود را در ماشین مشخص کنید.- مطمئن باشید که در باکس سگ و گربه فضای کافی برای تحرک حیوان وجود دارد و کاملا سالم است.- یکی از لباسهای خود را داخل باکس قرار بدهید تا حیوان خانگی شما بیقراری نکند.- حتما قبل از سفر به پت خود، قطره ریلکس بدهید تا آ
این سوییت ارزان شمال تهران در نیاوران (نزدیک پارک نیاوران-جنب اطلس مال) قرار دارد.متراژ این آپارتمان مبله تهران ۹۰ متر و دارای یک اتاق خواب می باشد. دراتاق خواب این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد. از دیگر امکانات این منزل مبله شمال تهران می توان به مبلمان، تلویزیون ال سی دی، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز، اجاق گاز، یخچال، ظروف آشپزخانه اشاره کرد. سیستم سرمایشی و گرمایشی این آپارتمان مبله تهران اسپیلیت است. این آپارتمان مبله د
برای سفر و مسافرت به کشورهای خارجی باید در مورد آن کشور اطلاعات دقیقی داشته باشید و با آگاهی نسبت به آن کشور، مسافرت کنید.
پس نیاز هست قبل از سفر درباره آن کشور تحقیق کنید. به عنوان مثال واحد پول آن کشور چیست؟ کدام منطقه و محله برای اقامت مناسب است؟ جاهای دیدنی و صنایع دستی آن کشور و ... . یکی از این موضوعات مهم نحوه ورود به آن کشور است.

ادامه مطلب
نمدار درختی است که استفاده گوناگونی از آن می شود و فواید زیادی دارد.
برخلاف
تصور بسیاری از مردم که گل‌های زیبا و معطر را مختص بوته‌ها و درختچه‌ها
می‌دانند، در جنگل‌های شمال ایران، درختی بزرگ به نام نَمدار وجود دارد که
عطر گل‌های زرد رنگ آن، زنبور عسل را به خود جلب می‌کند.
نمدار
درختی از تیره Tiliaceae است که با وجود گسترش زیاد در جنگل‌های شمال و
معطر بودن گل‌های آن، هنوز ارزش‌های زیبا شناختی آن بی‌استفاده مانده است .
این در حالی است که د
جاهای دیدنی رامسر که یکی از مناطق گردشگری سرسبز شمال ایران است با طبیعتی بکر و مناظری زیبا اجین شده است. شهر رامسر غربی‌ترین شهر استان مازندران است و در شمال ایران قرار دارد. رامسر که پیش از این سخت سر نام داشت، از سمت شرق با تنکابن، از غرب با چابکسر، از جنوب با رشته کوه‌های البرز و از سمت شمال با دریای خزر همجوار است. رامسر در تابستان آب و هوایی گرم و مرطوب و در زمستان سرد دارد. مجاورت با جنگل و دریا به این شهر زیبایی خاصی بخشیده ‌است.این شه
آرامگاه نادر شاه افشار , یکی‌از مکان های توریسم در مسافرت به شهر مشهد به حساب آورده می شود که در مسافت قربت از مقبره حضرت امام رضا ع قرار گرفته است .آرامگاه نادر پادشاه افشار در گلشن نادری جای‌دارد , گلشن نادری در ضلع شمال غربی چهار رویکرد شهدا جای دارد و بعداز ضریح امام رضا ع مهم ترین مکان تاریخی مشهد مقدس به حساب آورده می شود . این گلشن حدودا ۱۴۴۰۰ مترمربع مساحت دارااست و بنای آرامگاه دراین مکان واقع شده که در تمامی روز ها سال صاحب خانه گردش
شما با اجاره روزانه سوئیت مبله درنیاوران می توانید از امکانات خوب این سوئیت مبله درنیاوران تهران استفاده کنید. این آپارتمان شمال تهران در یک محیط آرام و دنج در یک ساختمان کاملا نوساز قرار دارد. دسترسی این منزل مبله تا مترو تجریش در حدود ۷دقیقه پیاده روی می باشد. این سوییت مبله شمال تهران در نیاوران (خیابان مژده) قرار دارد. متراژ این آپارتمان مبله تهران ۱۲۰متر و دارای دو اتاق خواب می باشد. دراتاق خواب های این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفر
ویلا سرخرودویلا ساحلی سرخرودکد این ویلا شهرکی سرخرود 1818 است و در محله سرخرود قرار دارد که فاصله از جاده اصلی ویلا 200 متر و فاصله از دریا ی ویلا شمال 1500 متر است .نوع بنا ی این ویلا شهرکی ساحلی سرخرود ، دوبلکس است و وضعیت بنا نوساز و ساخت زیبا در سایت ویلا شمال در سرخرود توسط ادمین این سایت خرید و فروش ویلا در شمال به ثبت رسیده است .متراژ زمین ویلا در سرخرود 175 متر و متراژ بنا ی ویلا در سرخرود 110 متر می باشد که تعداد کل خواب آن 2 عدد و 1 خواب مستر است .
این سوییت ارزان شمال تهران در نیاوران (نزدیک پارک نیاوران-جنب اطلس مال) قرار دارد.متراژ این آپارتمان مبله تهران ۹۰ متر و دارای یک اتاق خواب می باشد. دراتاق خواب این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد. از دیگر امکانات این منزل مبله شمال تهران می توان به مبلمان، تلویزیون ال سی دی، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز، اجاق گاز، یخچال، ظروف آشپزخانه اشاره کرد. سیستم سرمایشی و گرمایشی این آپارتمان مبله تهران اسپیلیت است. این آپارتمان مبله د
محله نیاوران از محله های ناحیه 4 منطقه یک شهر تهران است که دارای 9591 نفر جمعیت و 2934 خانوار است . 
نیاوران نام دهکده ای در شمال تهران  بود . محدوده قدیمی این محله از شمال به کوه های جمال آباد ، از جنوب به خیابان نیاوران ، از شرق به کاشانک  ، و از غرب به منظریه منتهی می شده است .
آبادی قدیم نیاوران در شمال مجموعه فعلی کاخ نیاوران قرار داشت . ناصرالدین شاه زمین ها و ساختمان های این ده را خرید همه را تخریب کرد و بافت کنونی نیاوران را پایه ریزی کرد .
این
اعتماد کردن به آدما توی شهر غریب خیلی سخته!
من از مخالفان سرسخت خونه‌های اجاره‌ای ام|:یعنی حاضر بودم تو پارک چادر بزنم .. سگ‌آ دوره ام کنند .. ولی واسه یه خونه ی ای که کاملا مجزا نیست ( توی یه اتاقش صاحب‌خونه هست ) ۱۲۰ تومن پول ندم!!ولی چه کنم .. وقتی داداشم وسواس داره و امشبُ باید حتما حموم می‌کرد( عاخه مرد هم ایقد چیز!! )
الانم مامانم از حس بدی که داره (نمیدونم اسم حسش رو چی بذارم ترس یا اضطراب) واسه ما برنامه نگهبانی چیده!!میگه ممد تو تا یک بیدار ب
وقتی نگرانم، به پناهگاهم می‌روم.هیچ نیازی به مسافرت ندارم. رفتن و پیوستن به قلمرو خاطرات ادبی‌ام کفایت می‌کند.زیرا چه وسیله تفریحی شریف‌تر و چه همصحبتی سرگرم کننده‌تر از ادبیات وجود دارد و چه هیجانی لذت بخش‌تر از هیجانی است که کتاب خواندن نصیب انسان می‌کند؟!
نقل قول از یک کتاب که نمی‌خوام اسمش رو بگم!
وقتی نگرانم، به پناهگاهم می‌روم.هیچ نیازی به مسافرت ندارم. رفتن و پیوستن به قلمرو خاطرات ادبی‌ام کفایت می‌کند.زیرا چه وسیله تفریحی شریف‌تر و چه همصحبتی سرگرم کننده‌تر از ادبیات وجود دارد و چه هیجانی لذت بخش‌تر از هیجانی است که کتاب خواندن نصیب انسان می‌کند؟!
نقل قول از یک کتاب که نمی‌خوام اسمش رو بگم!
BluRay,Long Way North 2015,x265 HEVC,دانلود Long Way North 2015 720p,دانلود انیمیشن Long Way North 2015,دانلود انیمیشن Tout en haut du monde 2015,دانلود انیمیشن راه طولانی شمال Long Way North 2015,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم Long Way North 2015 با کیفیت 1080p,دانلود مستقیم انیمیشن Long Way North 2015,راه طولانی شمال,زبان اصلی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
اومدم پنل و یهو ترس برم داشت،میخواستم پست قبلی رو ادیت کنم،حواسم نبود که تایم انتشارش رو واسه ساعت صفر امروز گذاشته بودم،امروز به خیلی چیزا فکر کردم،به اینکه کاش پستهایی که مربوط به کتابها میشد با اتفاقای چرت و پرتی که واسم افتاده و نوشتم قاطی نمیشدن.اما بعد یادم اومد هدف من از نوشتن توی این صفحه معرفی کتاب نیست،من قادر نیستم به خوبی اینکارو انجام بدم.این هفته برای ن.ف پارت های یه سریال مزخرف ترکی رو جمع میکردم و فکر کنم وقت فردا رو هم بگیره
خیلی ازدوستان شمالی درخواست کردن تا گروه واتساپ شمالیا رو هم تاسیس کنم و ما هم تصمیم گرفتیم تا گروه واتساپ شمالی ها رو استارتش بزنیم و شروع کار گروه واتساپ شمال رو از همین الان به شما اعلام میکنم.
این گروه برای دورهمیشما شمالیا ایجاد شده و از همه دوستانی که در شمال ایران زندگی میکنند و علاقه دارند تا در گروه شمال با ما همکاری داشته باشند درخواست داریم که به گروه شمالیا بیان و با ما ما همراه بشن.
اما توی گروه باید احترام همدیگر رو نگه دارید و ب
BluRay,Norm of the North 2016,x265 HEVC,دانلود Norm of the North 2016 720p,دانلود انیمیشن Norm of the North 2016,دانلود انیمیشن نورم شمال Norm of the North 2016,دانلود دوبله فارسی Norm of the North 2016,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون نورم شمال 2016,دانلود مستقیم انیمیشن Norm of the North 2016 1080p,دوبله فارسی,زبان اصلی,
ادامه مطلب
معرفی گروهای واتساب شمال گیلان مازندران ساری لاهیجان
گروه واتساب بابل
گروه تلگرامی بابل و رامسر
گروه واتساب بچه های رامسر
گروه واتساب رشت
معرفی گرو تلگرامی رشت
دوستان شمالی با همراه بودند با ما عضو گروه های واتساب شمال رو بهتون معرفی میکنیم
لینک های واتساب شمال در این صفحه  می باشد

کلیک برای ورود به گروه  واتساب شمالی ها

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
شخصی که به دبی مسافرت میکند،باعث رونق اقتصادی دبی میشود و رونق اقتصادی دبی باعث قاچاق هرچه بیشتر زنان ایرانی و خاک ایران به آنجا و تحکیم شدن ادعای امارات مبنی بر خلیج عربی میشود
امارات در حال افزایش مالکیتش بر خلیج فارس می باشد و خاکش را از ایران وارد میکند.
دولت های جمهوری اسلامی نتوانست یا نخواست اقدامی انجام دهد و فریاد های دکتر عباسی هم به جایی نرسید.
ولی کاش غیرت ایرانی باعث میش
جزیره کیش به دلیل وجود سواحل مختلف , دریای فیرزوه ای رنگ , اسمان تمیز و همواره آبی‌رنگ , در واقع نگین خلیج عجم به شمار می‌رود . تعیین زمان مطلوب برای مسافرت با تور کیش , بخشی از مهم‌ترین مسائلی است که پیشین از مسافرت حتما بایستی به آن توجه نمود .

ادامه مطلب
گروه واتساب بابل
گروه واتساب رشت
معرفی گرو تلگرامی رشت
دوستان شمالی با همراه بودند با ما عضو گروه های واتساب شمال رو بهتون معرفی میکنیم

زمین شهرکی سرخرودزمین سرخرودکد این زمین ساحلی سرخرود 217 است و در خط دریا سرخرود قرار دارد که فاصله از جاده اصلی ویلا 800 متر و فاصله از دریا ی ویلا شمال 300 متر است .نوع این زمین شهرکی ساحلی سرخرود ، مسکونی است و وضعیت ساخت میتواند تریبلکس باشد که در سایت ویلا شمال در سرخرود به ثبت رسیده است .طول زمین جنگلی سرخرود 20 متر و عرض زمین شهرکی سرخرود 21 متر می باشد که متراژ ساخت در این زمین سند دار سرخرود 410 متر مربع میباشد .نوع سند برای خرید زمین سرخرود ،
صدای اون ور خط مکثی کرد و پرسید: are you French؟
من این ور خط فکر کردم، برای چی ممکنه کسی فکر کنه من فرانسوی باشم؟ مثلاً از روی اسمم ( Parissa ملت رو یاد Paris میاندازه)؟ یا این که هی به لیلی می‌گفتم مامان مامان؟
در هر حال اگه از نزدیک دیده بودیم هم رو، حدسش از کشورهای خاورمیانه فراتر نمی‌رفت :دی
پ.ن. اینجا هوا همچنان سرد است، سرمای استخوان سوز (البته از نحوه پوشش ملت این‌طور برنمیاد) :-/ ولی نه این‌که مشرفیم به ساحل دریای شمال طبیعت سبز و بهاریه، تو خونه هم
زمین ارزان سرخرودزمین شهرکی سرخرودکد این زمین زیر قیمت سرخرود 215 است و در خط دریا سرخرود قرار دارد که فاصله از جاده اصلی ویلا 400 متر و فاصله از دریا ی ویلا شمال 300 متر است .نوع این زمین شهرکی ساحلی سرخرود ، مسکونی است و وضعیت ساخت میتواند تریبلکس باشد که در سایت ویلا شمال در سرخرود به ثبت رسیده است .این زمین سند دار سرخرود 13000 متر مربع میباشد که زمین زیر قیمت سرخرود دارای سند مسکونی و باغی میباشد که این زمین ساحلی سرخرود را از پلاک های همجوار مج
دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام شیک و پیک شیکو پیکو تو باشی و منو یه موزیک هیتو. اهنگ شیکو پیکو - شیک و پیکو جدید مهراد جم تورو دیده رد داده دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام غمت نباشه با متن آهنگ و دو کیفیت عالی 320 و 128 با لینک مستقیم رایگان و پرسرعت از سایت یک موزیک.مهراد جم شمال ، دانلود آهنگ مهراد جم شمال ، Download Music Mehrad Jam Shomal ، به همراه متن ترانه آهنگ شمال با تو راه شمال تاریک میشه / آروم هوا بستهدانلود آهنگ جدید مهراد جم خیالت راحت ♫ دانلود اهن
هم حس خوبی دارم هم حس بد. هم خوشحالم هم نیستم. خوشحالم چون شاغل شدم هدف دارم برای تایمم و خب این سرآغاز خیلی چیزاست برای.
ناراحتم چون بخور و بخواب تموم شده. دوست دارم هروقت دلم میخواد برم مسافرت بدون دغدغه. بدون مرخصی. مخصوصا تو پاییز و زمستون که همه جا خلوته و جون میده برای مسافرت.
تو تابستون هم ساعت کاریم از ۸:۳۰-۹ شروع میشه تا ۱ ظهر.
بابام میگن باید قرارداد کاری بنویسی.. ولی من مخالفم چون تا همین الانشم چند تا سمت دادن به منی که هنوز مدرک لیسانس
زشته که آدم 29 سالش شده باشه و دفعه اولش باشه که میره شمال؟؟اینجا جاده چالوس، سیاه بیشه! الان از فرط مه غلیظ صبحگاهی، چشم چشمو نمیبینه! شماها چطوری زندگی میکنید اینجا؟
نصفه شب مارو از جاده چالوس آوردن، از کل لذت زیباییهای این جاده فقط تهوع پیچ در پیچش نصیب ما شد! مخصوصا که پشت سریمون هی میگه تو رو خدا! چرا اینجوری میره؟؟ و شوهرش مدام تذکر میده که راننده جوری نمیره! جاده این‌جوریه!
♦♦ماضی ساده-------»سافر زیدٌ...(زید مسافرت کرد)
 ( یعنی زید مثلا دیروز مسافرت کرده اما 
معلوم نیست الان هم در مسافرت است یا از سفر آمده(یعنی ماضی نقلی نیست)
ماضی نقلی---»‌قد سافر زیدٌ. ( زید مسافرت کرده است. )یعنی الان هم در سفر است و هنوز نیامده
♦♦در ماضی ساده معلوم نیست که سفرش قبل از کار دیگر بوده یا نبوده (‌مثال در پاسخ به این سوال که آیا وقتی زلزله آمد زید آنجا بود؟ در جواب نمی توان گفت که «زید مسافرت کرد»‌بلکه باید از ماضی بعیداستفاده کرد ی
حمل بار هوایی را می توان به دو بخش فریت بار و کارگو تقسیم کرد:
فریت بار:
افرادی که قصد مهاجرت یا مسافرت طولانی مدت به کشور های دیگر را داشته باشند می توانند از طریق شرکت های حمل هوایی وسایل شخصی خود را به مقصد مورد نظر حمل کنند به این دسته از کالا ها که ماهیت تجاری ندارند فریت بار می گویند.

محاسبه هزینه های فریت بار
این هزینه ها شامل هزینه های حمل بار هوایی، تشریفات گمرکی و هزینه های فرودگاهی می باشد.
کارگو:
بازرگانان و تجار محترم می توانند
به مناسب بزرگداشت سردار سلیمانی گردهمایی بزرگ علما و روحانیون اهل سنت شمال کشور برگزار شد.
به گزارش شریعت نیوز به نقل از خبرگزاری  مهر، صبح چهارشنبه به مناسب بزرگداشت سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش گردهمایی بزرگ علما و روحانیون اهل سنت شمال کشور در کانون طه گرگان برگزار شد.
رئیس مرکز اسلامی شمال کشور در این آئین اظهارکرد: سردار سلیمانی در ۲۱ سال فرماندهی سپاه قدس در نهایت خفا و بی نام نشان بودن، اینگونه محبوب قلب‌های مردم شد.
حجت
شمال کشور از محبوب ترین مقاصد گردشگری
میان ایرانیان به حساب می آید و در فصول مختلف سال، سفرهای گردشگری به شهرهای
مختلف شمالی را شاهد هستیم. اما با توجه به قرار داشتن در فصل گرم سال، بهترین
تفریحات تابستانی در شمال ایران می توانند سفرهای گردشگری به این خطه سرسبز را
رونق بیشتری بخشند.

اگر از این تفریحات غافل مانده اید، در
ادامه با ما همراه باشید.

بهترین تفریحات تابستانی در شمال ایران
از بهترین تفریحات تابستانی در شمال
ایران می توان به موارد
چهار دسته افرادی که شما در زندگی خود آنها را ملاقات می کنید:
۱- دسته ای که «تلاش» می کنند، برده ها رو بیدار کنند.
۲- دسته ای که «رئیس» برده ها هستند.
۳- دسته ای که «هیچ اطلاعی» از بردگی خود ندارند.
۴- دسته ای که «مانند» برده ها هستند!
به تازگی متوجه شده ام که با دو گروه از آدمها نمیتوانم معاشرت کنم:
خصوصا اگر این رابطه بخواهد عمیق باشد.
دسته ی اول مزخرف و سطحی اند ، که ارزش معاشرت ندارند.
دسته ی دوم خوب و باارزش اند، اما خودم را لایق معاشرت با آنها نمیدانم.
و چون انسان ها از این دو دسته خارج نیستند؛ بالطبع تنهایی را ترجیح میدهم و خودم را تحمل میکنم...
گرچه من هر دو دسته را دوست میدارم.
به تازگی متوجه شده ام که با دو گروه از آدمها نمیتوانم معاشرت کنم:
خصوصا اگر این رابطه بخواهد عمیق باشد.
دسته ی اول مزخرف و سطحی اند ، که ارزش معاشرت ندارند.
دسته ی دوم خوب و باارزش اند، که خودم را لایق معاشرت با آنها نمیدانم.
و چون انسان ها از این دو دسته خارج نیستند؛ بالطبع تنهایی را ترجیح میدهم و خودم را تحمل میکنم...
گرچه من هر دو دسته را دوست میدارم.
ماساژ در منزلماساژ آقایان - ماساژ بانوانماسور خانم - ماساژور خانمانجام کلیه خدمات ماساژ در شمال و غرب تهران
✅ خدمات ماساژ توسط ماساژور خانم در تهران✅ ماساژور خانم در منزل - ماساژور خانم در محل کار✅ ماسور خانم در شمال تهران - ماسور خانم در غرب تهران✅ ارائه کلیه خدمات ماساژ در منزل و محل کار شما فقط با یک تماس✅ ارائه دهنده تمام سبک های ماساژ توسط ماساژور های خانم با تجربه✅ ماساژ ریلکسی ✅ ماساژ فول ریلکسی ✅ ماساژ سوئدی ✅ ماساژ تایلندی ✅ ما
گروه واتساب بابل
گروه واتساب رشت
معرفی گرو تلگرامی رشت

کلیک برای ورود به گروه  واتساب شمالی ها

سلام
من این روزها رو مدی هستم که چیزی خوشحالم نمی کنه، یا بهتره بگم خیلی سخت خوشحال میشم.
الان یه پیام دریافت کردم از همون دوستی که گل را دریافت کرده بود. گفت که مسافرت بوده و خودش دریافت نکرده. همکارارش در شرکت دریافت کردن و عکس گل را براش فرستادن.
حتی نپرسیدم کجایی. فقط گفتم مسافرت خوبی داشته باشید. همین.

دیگه از اون روزهای کنجکاوی من گذشته. هر جایی باشه. داخل یا خارج. دیگه برای من خیلی چیزها مهم نیستند.

من الان باید خوشحال باشم ولی نیستم. ف
بوسیله گزارش ایسنا به نقل از دویچه وله، پیوند اکثریت نمایندگان جمهوری خواه در کنگره آمریکابا نمایندگان دموکرات درباره سیاست عقب نشینی از شمال سوریه حکایت از انتقادهای وسیع ای دارد که سیاست خاورمیانه ای ترامپ تند مزاج است. خبرگزاری آلمان با ترویج گزارشی از واشنگتن وقوف مربوط به رای گیری اطراف قطعنامه ای فراحزبی درباره سیاست دولت ترامپ تو قبال سوریه را رسانه ای کرده است. در این قطعنامه فراحزبی، دادرسی خروج نیروهای ارتشی آمریکا از شمال س
این آپارتمان مبله شمال شرق تهران در پاسداران قرار دارد.
متراژ این آپارتمان مبله ۷۰ متر و دارای یک اتاق خواب می باشد.
در اتاق خواب این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.
این آپارتمان مبله شمال شرق تهران در پاسداران در یک ساختمان دارای آسانسور و پارکینگ قرار دارد.
از دیگر امکانات این آپارتمان مبله شمال شرق تهران در پاسداران می توان به مبلمان،تلویزیون ال سی دی،حمام
دستگاه نشان داده شده در تصویر زیر به عنوان پلوپز و آرام پز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
مرحله ۱
به وسیله پیچ گوشتی چهارسوی مناسب دو عدد پیچ نگهدارنده دسته در دستگاه را باز کنید.
دقت کنید مراقب باشید تا شیشه در، از روی آن نیفتد.
مرحله ۲
پس از بازکردن پیج ها، دسته را از در پلوپز – آرام پز بردارید. شیشه نیز ازاد می شود. شیشه را در محل امنی نگهداری کنید.
روش باز کردن باز کردن دسته های پلوپز – آرام پز برقی
مرحله ۳
به وسیله پیچ گوشتی چهارسوی مناسب
خرید زمین ارزان سرخرودزمین جنگلی سرخرودکد این زمین ساحلی سرخرود 218 است و در خانه دریا سرخرود قرار دارد که فاصله از جاده اصلی ویلا 500 متر و فاصله از دریا ی ویلا شمال 300 متر است .نوع این زمین شهرکی سرخرود ، مسکونی است و وضعیت ساخت میتواند تریبلکس باشد که در سایت ویلا شمال در سرخرود به ثبت رسیده است .طول زمین ارزان سرخرود 25 متر و 13 عرض زمین خط دریا سرخرود متر می باشد که متراژ این زمین سند دار سرخرود 334 متر مربع میباشد .نوع سند برای خرید زمین سرخرود ،
شهریور سال قبل بود و من کارورز بهداشت...نرم نرمک شروع کرده بودم به خوندن و یادمه در حال خوندن اطفال بودم...با دوستم قرار گذاشته بودیم دوتایی بریم شمال و من چقدر برای این مسافرت ذوق داشتم.دم آخر اتفاقاتی رُخ داد و مقصد ما علی رغم میل من به مشهد تغییر جهت داد...خیلی توی ذوقم خورد...با خودم میگفتم من چندبار رفتم مشهد ولی کلی از جاهای قشنگ استاهای شمالی رو ندیدم که دلم میخواد ببینم...
خلاصه ما با لب و لوچه ی کج راهی مشهد شدیم...موقع زیارت به دلم اُفتاد ک
نشست مدیران و مدرسین علوم دینی اهل سنت شمال کشور با هدف تحول حوزه‌های علمیه بر اساس نیاز‌های روز جامعه، امروز در گرگان برگزار شد.
به گزارش شریعت نیوز ، رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور مطالعه، تحقیق، مشاوره و پرسش و پاسخ را از مهمترین ویژگی های مدیران و مدرسان حوزه های علوم دینی دانست و گفت: با توجه به نیازهای جامعه تحول در حوزه های علمیه اجتناب ناپذیر است و ضرورت دارد که در متون درسی بر اساس نیازهای جامعه تحول ایجاد شود.
امام جمعه نگین شهر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها